Prožijte kouzelnou svatbu na zámku Štěpánov

Svatební obřad v zámecké zahradě nebo v historických prostorách zámku

Svatba na zámku nebo v přírodě?
Zámek Štěpánov nabízí obojí!

Obřad v zámecké zahradě

Vaše svatba může probíhat stylově a přitom v naprostém soukromí klidně celý víkend. Zámecký park je obehnán kamennou zdí a je uzamykatelný, nikdo nezvaný se tedy do prostoru nedostane a zároveň se nemusíte obávat o zatoulání dětských hostů.

Pohádkové historické prostory

Svatba v prostředí historického zámku je krásným zážitkem, na který rádi vzpomínají nejen svatebčané, ale i jejich hosté. Sdělte nám své představy a my uděláme vše pro vaši absolutní spokojenost.

Vaše svatba může probíhat stylově a přitom v naprostém soukromí klidně celý víkend. Zámecký park je obehnán kamennou zdí a je uzamykatelný, nikdo nezvaný se tedy do prostoru nedostane a zároveň se nemusíte obávat o zatoulání dětských hostů. Pro svatební obřad a raut lze zvolit vlastní prostory zámku či zámecký park.

Lokaci zámku Štěpánov ocení především svatebčané z míst jako Chotěboř, Ždírec nad Doubravou, Havlíčkův Brod, Hlinsko, Chrudim, Pardubice či Jihlava. Poloha zámku je výhodná současně pro hosty jak z Prahy, tak z Brna..

Pro rok 2024 máme stále několik volných termínů.

Zámek je vám k dispozici i pro firemní akce, konference či výstavy

Zámek Štěpánov je vhodný pro pořádání firemních akcí, konferencí či seminářů.

Na základě Vašich požadavků je možné zajistit projekční a zvukovou techniku, občerstvení a další potřebné služby podle typu Vaší akce. Prostory zámku jsou otevřeny i pro příležitostné pořádání výstav či autorská čtení, módní přehlídky apod.

Rezervujte si svůj termín svatby ještě dnes

Kde nás najdete?

Bezděkov – Štěpánov (část Bezděkova) č. p. 1 u Chotěboře, okres Havlíčkův Brod

Telefon: +420 602 830 880  E-mail: zamekstepanov@gmail.com